Napajedla-F.Kunovice 0:4 ....

IMG-20240816-WA0023
Vytvořeno:
Upraveno:

V pátek 16.08.2024 jsme odehráli třetí kolo letošní sezóny v KP a zároveň poprvé vyjížděli k zápasu na venkovní hřiště - do Napajedel. Již od začátku cesty k tomuto zápasu jsme řešili spoustu problémů, kdy nám hráči zůstávali v kolonách a k zápasu se dostavili s 15ti minutovým zpožděním a co více, na konci rozcvičky se nám zranil Ivo Dobrozemský. Zápas ještě nezačal a už jsme museli řešit sestavu. Místo Dobrozemského nastoupil Lukáš Basovník.

I přes tyto problémy jsme do zápasu vstoupili dobře a domácí mužstvo prvních 18 minut přehrávali a znovu nám překazila gólovou radost tyčka domácí branky, která zastavila střelu aktivního Jana Zámečníka. V této části utkání jsme si vytvořili pološance, převážně po akcích ze stran hřiště. Bohužel nastal moment, kdy nám domácí po dlouhých nákopech za obranu nachytali nepřipravené. V tu chvíli jsme znervózněli, přestali běhat, což byla voda na mlýn pro domácí mužstvo. Od této doby nás přehrávali, dostávali se do přečíslení, měli jsme štěstí, že tyto rychlé protiútoky řešili špatně a nedokázali nás potrestat. Paradoxně ve 44.minutě znovu po akci na pravé straně, kdy Honza Zámečník ideální přihrávkou - centrem našel Dana Fleka, který možností nepohrdnul a hlavou otevřel skóre. Tím skončil i první poločas - 0:1.

Do druhé půlky jsme šli s vedením a touhou utkání dotáhnout do vítězného konce, poučit se z chyb z první půle. Domácí s vědomím, že prohrávají, byli od začátku druhého poločasu znovu aktivní, opět se tlačili do útoku s touhou vyrovnat, což se jim i přes šance, které měli, nepodařilo. Až do 75.minuty jsme se úspěšně bránili. V této části utkání se dostal na hranici vápna k balónu Tomáš Maleňák, který se uvolnil přes dva hráče a technickou střelou zvýšil na 0:2. V ten moment jsme se uklidnili, začali lépe kombinovat a přidali třetí gól, znovu po akci z pravé strany a centru, kdy ve skluzu Petr Gajdošík zvýšil na 0:3. Na konečných 0:4 v 88.minutě zvyšoval znovu Petr Gajdošík.

Paradoxně tento zápas z celkových tří mistrovských byl z naší strany nejméně povedený. Přesto jsme zvítězili a doufáme, že první tři body navýšíme v dalším domácím zápasem, kdy hostíme Luhačovice v neděli 25.08.2024 v 10:15 hod.

Pro domácí mužstvo byl tento výsledek krutý, ale fotbal někdy takový je.

Sestava: Němčický - Horáček, Perůtka, Belant, Vagdal - Zámečník (77. Gajdošík), Maleňák, Basovník, Šmatelka, Vaněček (54. Velecký) - Flek.

Připraveni: Boček, Velecký, Salay, Gajdošík