IMG-20240831-WA0010
Vytvořeno:
Upraveno:

Slušovice - Kunovice 5-0 (3-0)

V sobotním horkém odpoledni jsme zajížděli k soupeři, který z mého pohledu patří do první pětky krajského přeboru.

V začátku utkání jsme působili a vypadali herně celkem slušně, domácí jsme přehrávali až do 15.minuty, kdy domácí mužstvo zahrávalo trestný kop ze 30ti metrů a po velké chybě našeho brankáře dostala domácí mužstvo do vedení.

I přes tento laciný gól jsme se nadále snažili o vstřelení branky a k tomu jsme neměli příliš daleko. Samostatný nájezd Tomáše Maleňáka zlikvidoval domácí brankář. Další šance po naší standartní situaci (rohu) Dan Flek orazítkoval břevno domácí branky. Za chvíli měl šanci Tibor Horáček, kterému po centru z pravé strany chyběl malý kousek, aby dokázal skórovat . Bohužel přišla 41.minuta a další chyba našeho brankáře a skóre se měnilo 2-0.  To nás srazilo do kolen a minutu na to, domácí zápas rozhodli a přidali třetí branku.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstřelit branku, abychom se dostali zpět do zápasu. Šanci jsme měli J. Zámečníkem, který při samostatném nájezdu z pravé strany zaváhal a tím dal šanci domácímu brankáři tuto akci zlikvidovat.

Pravidlo nedáš, dostaneš se opět potvrdilo a domácí přidali ve 49.minutě čtvrtý gól. Do konce utkání domácí přidali ještě jednu branku. Od této doby domácí ovládli hru a ve všech směrech dominovali.

Znovu jsme zjistili, že mužstva v krajském přeboru dokáží potrestat každou malou chybu. A pokud budeme dělat takové chyby jaké děláme, tak budeme mít velký problém. Našim nejlepším hráčem byl opět Lukáš Belant. Doufám, že mu tato forma dlouho vydrží a ostatní hráči se k němu brzy přidají.

Němčický - Horáček, Chaloupka, Skovajsík - Basovník, Perůtka, Maleňák, Belant, Zámečník ( 74 min. Vagdal)- Flek, Salay (66. min. Gajdošík)