IMG_3752
Vytvořeno:
Upraveno:

Hrachovec - Kunovice 3:0  (poločas 1:0)

Hrachovec od začátku zápasu potvrdil roli favorita, kdy na velmi těžkém terénu dobře kombinoval a diktoval tempo hry.

Vytvořil si spoustu standartních situací, ze kterých neustále ohrožoval naši branku. Velký problém jsme měli s rychlostí krajních záložníků, kteří byli neustále v pohybu. Ve 30. minutě zápasu domácí zahrávali další rohový kop, bohužel pro nás se dokázali prosadit a dostali se do vedení. Ve druhém poločase jsme chtěli zachytit začátek a nepouštět domácí do rychlých protiútoků, to se nám dařilo do 56. minuty, kdy se domácí hráč uvolnil na hranici velkého vápna a technickou ranou zvýšil na 2:0.

Naše protiútoky skončily buď odmávaným ofsajdem, nebo tím, že jsme se nedokázali prosadit jeden na jeden.

V 90. minutě jsme dostali třetí branku, kdy míč směřující mimo bránu dokázali s chutí hrající domácí dopravit do naší sítě.

Pochvalu v dnešním zápase zaslouží Belant a Perůtka.

Sestava : Němčický - Horáček, Janečka (64. Salay), Dobrozemský, Skovajsík - Basovník (52. Zámečník), Perůtka, Šmatelka, Belant, Maleňák (74. Kovařík) - Flek

Připraveni : Gajdošík