V Nivnici 5:0

Vytvořeno:
Upraveno:

V neděli jsme zajížděli k mistrovskému utkání do Nivnice, která patří v tomto ročníku společně s Kroměříží asi k největším aspirantům na postup do vyšší soutěže. I přesto, že Nivnice je oproti nám v psychické a výsledkové pohodě, rozhodně jsme tam nejeli s poraženeckou náladou. S pocitem, že se nám vrací po zranění Kučera s Kaňovským jsme se chtěli poprat o body. První poločas až do 23. minuty, kdy jsme inkasovali neskutečně lacinou branku, která se nevidí snad ani u žáků se hra odehrávala mezi oběma vápny. Po této brance převzali iniciativu domácí, kterou korunovali ve 38. minutě po rychlém protiútoku brankou na 2-0. Další rána přišla ve 40. minutě, kdy se nám zranil stoper Kundrt a musel být ještě před poločasem vystřídán Marovičem. Do druhé poloviny jsme nastoupili s tím, že zkusíme se zápasem ještě něco udělat. Byli jsme aktivnější, ale bohužel pouze po vápno. Snad jen dva rohové kopy vypadaly slibně. Domácím tato hra ze zajištěné obrany vyhovovala a vyráželi do rychlých nebezpečných protiútoků. V 60. minutě jsme byli nuceni střídat podruhé, kdy ze hřiště musel odejít Kučera, což pro nás bylo velké oslabení. O definitivním zisku třech bodů rozhodla 68. minuta a standartní situace (roh), po kterém nás Nivnice potrestala po třetí. Další dvě branky přidali po rychlých protiútocích do naší otevřené obrany. Konečný výsledek 5-0 je pro nás krutý. Nivnice prokázala svou kvalitu a dokázala využít téměř všechny své šance.

Sestava: Němčický - Horáček - Kundrt - Řiháček - Basovník - Velecký - Dobrozemský - Kučera - Gajdošík - Kaňovský - Polách.

Připraveni: Passler, Krček, Marovič, Salay a Novosad.