V první přípravě muži remizovali s Boršicemi

Vytvořeno:
Upraveno:

Dne 10.2.2024 odehrálo mužstvo Kunovic po 14ti týdnech herní přestávky první přípravný zápas proti tradičnímu soupeři z krajského přeboru mužstvo z  Boršic u Buchlovic. Do zápasu jsme šli z plné přípravy, u některých hráčů je vidět větší únava, přesto jsme do zápasu šli s tím, že ho chceme zvládnout jak kondičně, tak i výsledkově.

Od začátku zápasu se hrálo celkem svižně a důrazně na to, že to byl pro obě mužstva první zápas. U hostů se projevovala větší zkušenost z vyšší soutěže přesto si žádné vyložené šance nevytvořili. Jako první jsme se prosadili my, kdy se Dan Flek dobře zorientoval ve velkém vápně a přízemní střelou otevřel skóre 1-0. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Druhou branku přidal opět Dan Flek po centru Tibora Horáčka z levé strany, kdy se v malém vápně prosadil důrazem a míč dostal do branky soupeře. Bohužel ve 45. minutě po naší chybě u půlící čáry a rychlému protiútoku soupeře jsme dostali branku do šatny. Poločas skončil 2-1 pro Kunovice. Do druhého poločasu jsme udělali šest změn v sestavě a hned v první minutě druhého poločasu uděláme znovu velkou chybu, tentokrát uprostřed hřiště při rozehrávce od vlastní branky a necháme soupeře vyrovnat na 2-2.

Přesto jsme se dostali opět do vedení po standartní situaci (rohu), kdy na dobře kopnutý roh Ivošem Dobrozemským si  dobře naskočil Petr Kaňovský a zvýšil na 3-2. Za chvilku mohl zvýšit skóre na 4-2 Pavel Šmatelka, to se ale bohužel nepovedlo, škoda, mohlo být rozhodnuto.

Boršice se vrhli do útoku s tím, že zápas nechtějí prohrát. Odměnou jim byla standartní situace, kdy z trestného kopu vyrovnal na konečný stav 3-3 boršický Sedláček.

Konečná remíza je spravedlivá.

Sestava 1.poločas : Němčický - Kaňovský, Perůtka, Řiháček - Horáček, Obal, Šmatelka, Dobrozemský, Čajka - Flek, Gajdošík

Sestava 2.poločas - Passler - Horáček, Krček, Kaňovský, Řiháček - Hubáček, Obal, Velecký, Dobrozemský, Novosad - Salay

V dnešním zápase se objevili dvě nové tváře Ondřej Čajka a Pavel Hubáček, kteří jsou u nás na zkoušce a uvidíme jak se vše vyvine.

K dalším novicům v sestavě patří i dorostenec Ruda Obal, který svými výkony jak v dorostu, tak i v zimní přípravě s "A" mužstvem zatím v plné míře naplňuje očekávání.

K dnešnímu utkání nemohli být nominováni z důvodu nemoci tito hráči : Polách, Basovník, Vagdal a Marovič.