Muži nestačili na Veselí..

Vytvořeno:
Upraveno:

Druhé přípravné utkání Kunovice - Veselí nad Moravou 2:5 (1:3)

Do utkání proti soupeři, který působí ve stejné soutěži 1.A. třídy Jihomoravského kraje jsme vstoupili aktivně v dobrém pohybu a nasazení. Soupeře jsme nepouštěli do žádných šancí. První vážnější akce z naší strany byla střela Salaye, která orazítkovala spojnici tyče a břevna a dle hráčů skončila za brankovou čárou. Bohužel rozhodčí branku neuznal. Dále jsme pokračovali v aktivní hře, která byla odměněna standartní situací (trestným kopem), který ve 27. minutě Radek Polách proměnil ve vedoucí gól. Stále jsme byli aktivní směrem dopředu a šance Pavla Veleckého a Dana Fleka, kteří šli sami na branku, nebyly zakončeny gólově. Naopak první šancí Veselí nepohrdlo a vyrovnalo na 1:1 o několik málo minut později, po chybách v defenzivě jsme inkasovali druhý gól a aby toho nebylo málo, tak do poločasu Veselí skórovalo ještě jednou. Takže desetiminutovka z dobře rozehraného poločasu se změnila v noční můru. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že máme co dohánět. Nasazení a chuť hráčů něco se zápasem udělat byla viditelná. Podařilo se nám snížit po centru Tibora Horáčka, který našel Dana Fleka a ten dokázal zhruba v 50. minutě snížit na rozdíl jediného gólu - 2:3. Bohužel z velkého odhodlání a velké převahy jsme se nechali unést a dovolili jsme Veselí podniknout dva - tři rychlé útoky do naší otevřené obrany, hned první útok dokázali proměnit a zvýšit skóre na 2:4. V tento moment se zápas rozhodl a my jsme dostali z podobné situace pátý gól. Co se týče naší ofenzivy, bylo tam spousta věcí, které jsme nedokázali dotáhnout do konce, buď nepřesnou koncovkou nebo špatným výběrem místa. V tento moment nedokážeme proměňovat ani tutové šance, když jdeme sami na branku. Co se týče obranné fáze, tak tam máme hodně co zlepšovat. I přesto, že jsme zkoušeli jiné rozestavení, nemůžeme dostávat pět branek do otevřené obrany. Není to jen o obráncích, je to o všech hráčích, kteří jsou v daný okamžik na hřišti.

Sestava: Němčický - Kaňovský, Perůtka, Vagdal - Horáček, Velecký, Polách, Šmatelka, Hubáček - Flek, Salay.

připraveni: Passler, Gajdošík, Marovič, Novosad, Řiháček

chyběli: Dobrozemský, Krček, Obal, Basovník

Další přípravné utkání odehrají muži Kunovic dne 02.03.2024 ve 14 hodin, kdy přivítají mužstvo z Vnorov, účastníka 1.A. třídy Jihomoravského kraje.