Výhra nad Agrem a pozvánka na Kozojídky

Vytvořeno:
Upraveno:

První březnový víkend jsme odehráli třetí přípravné utkání proti hráčům z Vnorov, kteří hrají stejnou soutěž jako náš poslední soupeř z Veselí nad Moravou, tj. 1.A. třída Jihomoravského kraje. Po předchozích dvou zápasech, kdy jsme inkasovali dohromady 8 branek jsme šli do zápasu s tím, že se musíme více soustředit na defenzivní hru a vyvarovat se hloupých chyb, které nás v obou předchozích zápasech provázeli. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ve slušném pohybu i tempu a v 10. minutě jsme se ujali vedení po centru z pravé strany, který s přehledem zakončil Pavel Šmatelka. O osm minut později se dostal aktivní Šmatelka tentokrát z levé strany vnikl do velkého vápna a hostujícímu obránci nezbylo nic jiného, než faulovat. Z nařízené penalty, kterou nekompromisně proměnil Radek Polách, jsme zvýšili na 2:0. I po zbytek prvního poločasu se hrál svižný fotbal. Na výsledku 2:0 se do konce poločasu nic nezměnilo i přesto, že jsme se několikrát dostali do šancí po centrech z křídelních prostor, ale bohužel se skóre neměnilo.

Do druhého poločasu nastoupili všichni hráči z lavičky, což v dnešním zápase bylo dohromady 5 hráčů a to se na tempu zápasu projevilo. I přesto jsme si vytvořili dost šancí na to, aby byl zápas skončil vyšším rozdílem. Hostující mužstvo jsme po celý zápas nepustili do vyložené šance, snad až na jednu střelu těsně před koncem zápasu, která byla nebezpečná, ale bránu minula. Poločasový výsledek byl i po 90ti minách stejný. Přesto jsme spokojení s tím, že jsme udrželi čisté konto a navíc jsme soupeře nepustili do žádných šancí. Kaňkou tohoto utkání bylo zranění Lukáše Řiháčka, který utrpěl zlomeninu v oblasti kotníku. Všichni mu přejeme brzké uzdravení.

Sestava: Němčický - Dobrozemský, Kaňovský, Vagdal, Řiháček - Basovník, Perůtka, Polách, Obal, Šmatelka - Flek.

Připraveni: Krček, Gajdošík, Salay, Velecký, Novosad

Z důvodu nemoci chyběl: Horáček

Další přípravné utkání odehrajeme 9. března ve 14:30 hod, znovu se utkáme s ambiciózním mužstvem z 1.A. třídy z Jihomoravského kraje - Kozojídkami, kteří po podzimní části svou skupinu vedou a  netají se ambicemi k postupu do Krajského přeboru.