Prohra mužů s Kozojídkami a pozvánka na Ořechov

Vytvořeno:
Upraveno:

Přípravné utkání Kunovice - Kozojídky

Předposlední přípravné utkání proti tradičnímu soupeři z Kozojídek, které jsou ve stejné soutěži jako my (1.A. třída Jihomoravského kraje). Po podzimní části se nacházejí na 1.místě. Ze všech přípravných zápasů, které jsme doposud odehráli, byl soupeř asi nejkvalitnější. Bohužel se nám nevydařil vstup do zápasu, kdy jsme inkasovali hned ve 2.minutě po rohovém kopu, kdy jsme špatně reagovali na hráče soupeře a ten nás potrestal - 0:1. Stejná situace se opakovala zhruba v 15.minutě, kdy znovu neobsazený hráč, který si naběhl na přetažený rohový kop a nechytatelně zavěsil přímo z voleje pod břevno Němčického branky - 0:2. Zápas se odehrával ve slušném tempu, mezi oběma šestnáctkami bez vyložených šancí až zhruba do 30.minuty, kdy jsme špatně rozehráli. Soupeře jsme pustili do brejku vlastní špatnou rozehrávkou, kdy postupovali dva hráči Kozojídek na jednoho obránce, který gólu nedokázal zabránit - 0:3. I přesto jsme zbraně nesložili a dvakrát Honzou Zámečníkem jsme zakončili, ale brankář hostí byl pozorný. Přesto se nám povedlo do poločasu snížit na rozdíl dvou branek Pavlem Šmatelkou.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejném složení a s odhodláním s výsledkem ještě něco udělat. Zápas se odehrával ve stejném scénáři jako první poločas. Hrálo se od vápna po vápno, šancí moc k vidění nebylo. V 55.minutě jsme prostřídali. Na hřiště přišli čerství hráči - Salay, Novosad, Basovník a o chvíli později Velecký s Marovičem. Bohužel do konce zápasu se nám podařila vstřelit pouze jedna branka Markem Novosadem, který z rychlého protiútoku po centru z pravé strany snižoval na konečných 2:3. Zápas ovlivnil silný vítr.

Sestava: Němčický - Horáček, Kaňovský, Vagdal, Dobrozemský - Zámečník, Obal, Polách, Perůtka, Šmatelka - Flek.

Připraveni: Passler, Salay, Velecký, Novosad, Basovník, Marovič

Poslední příprava a zároveň generálka se uskuteční v sobotu 16.03.2024 ve 14:00 hod, kdy se utkáme s týmem z O