Vítězná generálka

Vytvořeno:
Upraveno:

Poslední přípravný zápas před začátkem jarní sezóny, který se měl uskutečnit v sobotu po poledni se musel z různých důvodů odehrát již v pátek v 18 hodin. Tímto se omlouváme všem fanouškům, kteří se to nedozvěděli a o zápas přišli. Na domácí půdě jsme přivítali účastníka 1.B.třídy - mužstvo z Ořechova, kteří po podzimní části skončili na druhém místě.

Zápas jsme začali aktivně s velkým pohybem a chutí. Brankář hostujícího týmu se od začátku nenudil a byl permanentně zásobován střelami našich hráčů, se kterými si až do 15.minuty, kdy se na vápně uvolnil Dan Flek a nechytatelnou střelou otevřel skóre zápasu - 1:0. I nadále jsme hru měli plně pod kontrolou a neustále se tlačili do útoku. Stejné skóre vydrželo pouze 8 minut, kdy ve 23.minutě po centru Lukáše Basovníka překonal hostujícího brankáře znovu Dan Flek - 2:0. Průběh prvního poločasu probíhal ve stejné režii, kdy hosté se pouze bránili a jen výjimečně se dostávali k rychlým brejkům, ale naše obrana byla pozorná a nedovolila soupeři, aby se dostal do vyložené šance. Až do 45. minuty jsme branku dobývali, v ten moment se dostal k míči Jirka Perůtka a z hranice 18 metrů tvrdou střelou nedal brankáři žádnou šanci - 3:0. Tím skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme udělali jednu změnu, kdy Lukáš Basovník byl střídán Jakubem Salayem. Trochu jsme změnili rozestavení a chtěli pokračovat ve stejném tempu jako v prvním poločasem. Což se nám prvních 10 minut příliš nedařilo, ale poté jsme znovu přebrali iniciativu a dalším gólem v 62.minutě, který vstřelil znovu Dan Flek jsme skóre zvýšili - 4:0. Po této brance už na hřišti bylo pouze jedno mužstvo a brankami Polácha (2x), Salaye, Šmatelky (2x) jsme zápas dohrávali jen z povinnosti s konečným výsledkem 9:0.

Sestava: Němčický - Horáček, Kaňovský, Vagdal, Dobrozemský - Zámečník, Polách, Perůtka, Basovník, Šmatelka - Flek.

Přípraveni: Salay, Velecký

Z různých důvodů chyběli: Passler, Krček, Novosad, Obal, Gajdošík, Řiháček

Příští týden 24.března 2024 v 15:00 odehrajeme první jarní mistrovské utkání na půdě Dolního Němčí.