Kunovice - Baťov 7:3 (4:2)  branky: Svoboda Petr 3
Kopunec Šimon
Basovník Lukáš
Sestava: Soviš Jan,Bahula Adam,Vagdal David ,Prchlík Lukáš,Beníček Lukáš, Kopunec Šimon, Obal Ruda ,Bahula Jan, Zapletal Matyáš, Vaněček Maxim, Svoboda Petr.
Střídali: Chramcov Jiří, Basovník Lukáš, Čejka Pavel, Bednařík Vojta, Vávra Matěj, Galář Kryštof, Volák Filip, Soukeník Lukáš.
V jarní části jsme se poprvé představili na Kunovické Bělince s ambiciózním soupeřem z Baťova.
Skóre otevřel 1'Ruda Obal ,který se nejlépe zorientoval v malém vápně 1:0.
V 18'si centrovaný míč od Maxima Vaněčka našel Petr Svoboda a hlavou zakončil 2:0
Ve 22'po krásné individuální akci Petr Svoboda předložil míč Šimonovi Kopuncovi, který upravil na 3:0.
První půl hodinu jsme měli herně pod kontrolou. Tým měl dobrý pohyb, dařila se kombinace. Bohužel přišla hrubá chyba, kterou soupeř potrestal (3:1),a navíc se dostal herně do zápasu. Vzápětí ale utekl po pravé straně Lukáš Beníček a jeho centrovaný míč skončil za zády hostujícího brankáře 4:1.
První poločas uzavřel hostující Ondřej Sanitrák, který využil nedorozumění našich středových hráčů a upravil na 4:2.
Ve druhé půlce jsme chtěli využít silného větru, ale nedařilo se nám podržet míč na útočné polovině. Nedostávali se do šancí a střelby. Až v 59' se opět připomněl velmi dobře hrající Petr Svoboda a podruhé  se prosadil hlavou 5:2. Hosté ale nic nevzdali a hned po rozehrání opět udeřili 5:3.
V 77' završil svůj hattrick a opět hlavou Petr Svoboda, kdy mu vrátil přihrávku Šimon Kopunec 6:3.
Tři minuty před koncem uzavřel gólový účet na 7:3 Lukáš Basovník, když mu asistoval Matěj Vávra.
Další utkání odehraje v sobotu 6.4. v 10.00 v Holešově.