Svoboda Petr
Sestava:
               Passler Lukáš, Beníček Lukáš, Prchlík Lukáš, Basovník Lukáš, Vagdal David, Bahula Adam, Obal Ruda,Vávra Matěj, Vaněček Maxim, Kopunec Šimon, Svoboda Petr.
Střídajíci: Volák Filip, Bahula Jan, Dvouletý Jan, Vlachynský Petr, Čejka Pavel.
Do utkání jsme nastupovali s tíhou všech okolností co se za poslední týden staly, ale s vědomím získat 3body.
Soupeř po výměně trenéra hrál vzadu organizovaně a v bloku a spoléhal jen na brejkové situace . Jedna se jim povedla ve 28min., kdy po levé straně utekl velmi dobře hrající Zámečník ,který obešel i brankáře, nevyšel mu krok ale míč se dostal k Sebastianu Tótovi a ten zakončil 0 :1.
Nám se podařilo srovnat o 5min. později kdy po dobře zahraném rohovém kopu Šimona Kopunce se hlavou trefil Lukáš Beníček. O dvě minuty později po krásné akci z naší poloviny hřiště na jeden dotek po trase Vagdal, Vávra zakončil Šíma Kopunec 2 : 1.
Vstup do druhé půle nám vyšel náramně, když Adam Bahula nakopl dlouhý balón za obranu soupeře a Petr Svoboda překonal hlavou vybíhajícího gólmana hostí. 3 : 1.
Hosty jsme do ničeho vážnějšího nepouštěli. Drželi jsme balón a hráli zodpovědně zezadu. Definitivní pojistku na 4 : 1 dal v 74.min. po standardní situaci dobře hrající Šíma Kopunec, který svým důrazem a přispěním hostujícího brankáře dotlačil míč do sítě. Děkujeme všem fanouškům za podporu a tímto je chceme pozvat na další utkání, které hrajeme na horké půdě v Uherském Brodě v sobotu 20.4. Ve 13.00.