Vytvořeno:
Upraveno:

KUNOVICE -BOJKOVICE 4:3 (1:3)
Branky:
2' vlastní Galář.    0:1
15' Svoboda Petr 1:1
34' Bětík Adam.   1:2
40' Chovanec Matyáš 1:3
59' Svoboda Petr.   2:3
68' Vaněček Maxim 3:3
92'+ Vagdal David.   3:4
Sestava:
Soviš Jan, Beníček Lukáš,  Bahula Adam, Čejka Pavel, Vagdal David, Galář Kryštof, Vávra Matěj, Bahula Jan, Kopunec Šimon, Svoboda Petr, Basovník Lukáš.
Střídajíci: Dvouletý Jan, Volák Filip, Vlachynský Petr, Prchlík Lukáš, Obal Ruda, Krůza Štěpán,Zapletal Matyáš Bednařík Vojta, Vaněček Maxim, Chramcov Jiří, Passler Lukáš.
 Poslední utkání ovlivnili dvě situace hned v úvodu. A to předávání poháru pro vítěze před začátkem utkání. Než se kluci z toho vzpamatovali tak jsme prohrávali 0:1,když jsme si dali nešťastně vlastní gól. Pak se nàm sice podařilo vyrovnat Petrem Svobodou, ale to bylo v prvním poločase z naší strany vše. Hosté byli aktivnější a my  si nedokázali poradit s její středovou řadou. Ve druhé půli zavelil k obratu náš nejlepší střelec sezóny Petr Svoboda kdy snížil na 2:3. Hosté ale hrozili z rychlých brejků ,při jednom z nich nás podržel Jirka Chramcov.
V 68'vyrovnal krásnou střelou z cca 20metrů Maxim Vaněček 3:3. V samotném závěru utkání jsme zahrávali rohový kop Vojtou Bednaříkem. Na  zadní tyčce si našel balón David Vagdal a hlavou trefil vítězný gól a tím odšpuntoval oslavy. Tímto bych chtěl všem za celou sezónu poděkovat. Obzvláště fanouškům,rodičům a hlavně klukům kteří v dorostu končí.