Sestava:
Soviš Jan, Beníček Lukáš, Vagdal David, Galář Kryštof,Vávra Matěj, Kopunec Šimon, Bahula Jan, Krůza Štěpán, Tabara Michal, Svoboda Petr.
Střídajíci:
Volák Filip,  Dvouletý Jan, Bednařík Vojta, Hanák Jakub, Vávra Tomáš.
K prvnímu přípravnému utkání jsme zajížděli v nekompletní sestavě do Ratíškovic.
První poločas si domácí vypracovali více brankových příležitostí, které jsme v obranné fázi včetně brankáře Soviše vyřešily dobře. Pak se ujala dalekonosná střela Petra Vlachynského. 0:1
V poločase jsme udělali změny v sestavě i v rozestavení. Což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Našim nedůrazem a špatným dostupováním hráčů nám domácí v rozmezí 15minut dali 3 branky. Jen mě je líto brankáře Tomáše Vávra, který si nešáhl na balón a třikrát inkasoval. Takže mu premiéra v našem dresu zhořkla. Ještě za stavu 1:1 jsme neproměnili velkou šanci ,ale to bylo ve druhé půli vše. Domácí v poslední minutě upravili výsledek na 4:1.
Další utkání sehrajeme v sobotu 27.7 v 10.00 na Bělince s SK Zlín.