Upraveno:

KUNOVICE - KROMĚŘÍŽ"B
              3 : 1  ( 1 : 0 )
branky:
20',61',88' SVOBODA PETR
65' Sukup Teodor
sestava:
Vávra Tomáš, Beníček Lukáš, Kopunec Šimon, Vagdal David, Bednařík Vojta, Vaněček Maxim, Obal Ruda, Bahula Jan, Zapletal Matyáš, Kocman Demis, Svoboda Petr.
Střídajíci:
Prchlík Lukáš, Galář
Kryštof, Krůza Štěpán, Čejka Pavel, Vlachynský Petr.
V domácí premiéře jsme chtěli navázat na dobrý výkon ze Starého Města, což se hlavně v první půli povedlo. Hráli jsme ze zabezpečené obrany, kterou výborně řídila dvojce Beníček, Vagdal.
Ve 20' po presingu Rudy Obala na půlce hřiště se k odraženému míči dostal Petr Svoboda, který postupoval do otevřené obrany soupeře a přesně zakončil. 1 : 0.
Ve 33' stejná dvojce hráčů rozjela další akci po levé straně hřiště, ale centr od Rudy Obala tentokrát uklidil Petr Svoboda nad branku.
V 61' se ale opět nemýlil. Na půlící čáře vybojoval míč a sám postupoval na brankáře hostí kterému nedal opět šanci. 2:0.
Za čtyři minuty se ale zase měnilo skóre, kdy jsme nedokázali odkopnout balón z vlastního pokutového území a hosté nás potrestali, Sukup snížil. 2 : 1.
Hosté nás pak zatlačili a my hrozili jen z brejků a standardních situací. Po jedné z nich se k odraženému balónu dostal Jan Bahula, který krásnou střelou z poza šestnáctky těsně minul.
Závěr patřil opět Petru Svobodovi, který vystihl přihrávku hostů a po samostatném úniku završil hattrick 3 : 0. Všem hráčům za předvedený výkon děkuji. Taky našim fanouškům za podporu.