Sestava:
Vávra Tomáš, Beníček Lukáš Kopunec Šimon, Navrátil Aleš, Obal Ruda, Vávra Matěj, Vaněček Maxim, Bahula Jan, Zapletal Matyáš  Bednařík Vojta, Kocman Demis
Střídajíci:
Prchlík Lukáš, Krůza Štěpán, Čejka Pavel, Galář Kryštof.
Další venkovní utkání na serveru Moravy nás čekalo s ambiciózním soupeřem Karviné.
Domácí na nás hned v úvodu vletěli jak uragán a nedali nám ani metr. Bohužel již ve 4minutě se ujali vedení po hlavičce nepokrytého hráče v našem vápně. Dalších 20minut domácí dobývali naši branku. Nad vodou nás držel novic v našem týmu stoper Aleš Navrátil a dobře chytající Tomáš Vávra .Ve 25minutě se krásně uvolnil Ruda Obal, jeho střela skončila na pravé tyčce domácí branky. K odraženému míči se dostal Vojta Bednařík. Jeho centr byl sražen rukou domácího hráče. Rozhodčí nám poskytl výhodu a Maxim Vaněček vyrovnal na 1:1.
Před poločasem domácí dvakrát těsně minuli naši branku. A tak se šlo do šaten za nerozhodnutého stavu.
Ve druhé půli se hra vyrovnala. V 51' minul těsně hlavou Ruda Obal. Další slibné akce jsme nedotáhli do zdárného konce. V 75' nás domácí opět potrestali ze vzduchu. 2:1.O to víc mrzí zranění Davida Vagdala v sobotním utkàní mužů. V závěru jsme vrhli všechny síly do útoku se snahou o vyrovnání. To se bohužel nepodařilo. Domácí dvě minuty před koncem upravili na 3:1. Přesto jsme podali dobrý a bojovný výkon. Pokud na to navážeme v domácím utkání s Valašským Meziříčím, na které Vás srdečně zveme, tak přijdou i body.