Ríša Kovařík vyrovnával v poslední minutě

Vávra Tomáš, Beníček Lukáš  Kopunec Šimon, Vagdal David, Navrátil Aleš, Obal Ruda, Bahula Jan, Kocman Demis, Vaněček Maxim, Čejka Pavel, Svoboda Petr.
Střídajíci:
Vávra Matěj, Galář Kryštof, Krůza Štěpán, Bednařík Vojta, Zapletal Matyáš, Kovařík Richard,
Další utkání jsme sehráli na umělé trávě v Olomouci na HFK.
Prvni poločas byl vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. Domácí zahrozili hned v úvodu ,kdy po křídle utekl hráč odcentroval a osamocený útočník z malého vápna trefil břevno. My jsme odpověděli ze standardní situace kdy David Vagdal trefil tyč. V závěru poločasu postupoval Ruda Obal sám na brankáře, ale s koncovkou tak dlouho otálel až mu míč odkopl bránící hráč.
Druhý poločas začal  spoustou nepřesností z naší strany což vyústilo v55' kdy se domácím podařilo dát branku přímo z rohu.
Za pět minut bylo ještě hůř, kdy jsme nechali z křídla odcentrovat hráče a na zadní tyčce doklepl osamocený útočící hráč 2:0. Po změně v sestavě jsme se vrátili do hry, ale střelecky se nám nedařilo. Až 10min před koncem prodloužil dlouhý nákop Maxim Vaněček na Ríšu Kovařík a ten snížil na 2:1.
Od této chvíle jsme vše vrhli do útoku včetně brankáře se snahou vyrovnat. To se bohužel nedařilo a domácí mohli z brejků několikrát výsledek pojistit. To se jim ale nepodařilo. A tak z poslední naší akce , kdy nacentroval Lukáš Beníček před branku domácích se hlavou prosadil znovu Richard Kovařík.2 : 2
Další utkání nás čeká opět venku kdy v neděli zajíždíme do Šumperka.