IMG-20230917-WA0000
Vytvořeno:
Upraveno:

DOROST  KUNOVICE - LOUKY      2 : 1  (1 . 1 )

Po dobrém nástupu do utkání a vypracování několika šancí  jsme v 10´nepohlídali rychlou rozehrávku hostů a inkasovali 0 : 1 .

V průběhu prvního poločasu jsme měli  územní převahu, ale branku se nám podařilo vstřelit až ve 28´kdy z 22m napřáhl Lukáš Prchlík a vyrovnal na 1 : 1 . Hosté jen nakopávali a hrozili z rychlých protiútoků. To se jim málem podařilo ve 40´kdy hostující hráč minul zcela prázdnou naši bránu.

Ve druhém poločase po krásné akci ze 48´byl v pokutovém území faulován Dalibor Petráš. Po odpískání pokutového kopu vzal odpovědnost na sebe kapitán mužstva David Vagdal,  který bezpečně proměnil 2 : 1.

Do konce utkání jsme si vypracovali několik slibných akcí, ale pojistka z kopaček  Petra Svobody, Vojty Bednaříka nebo hlavy Lukáše Beníčka nepřišla .Hosté zahrozili ještě v 90´ze standartní situace, kterou se nám podařilo ubránit a tak všechny body zůstaly na Bělince.