SLAVIČIN - KUNOVICE   1 : 3     ( 0 : 0 ) 47´Beníček Lukáš

57´Obal Ruda

72´Vaněček Maxim

K dalšímu utkání jsme zajížděli k aktuálně druhému týmu tabulky do Slavičína.

První poločas hraný na těžkém terénu a za stálého deště si obě mužstva vypracovaly dvě vyložené šance, které zůstaly nevyužity.

Druhý poločas jsme začali standartní situací, kterou rozehrál Lukáš Prchlík a hlavou zakončil Lukáš Beníček 0 : 1.

Za10´se prosadil dobře hrající náš nový hráč  Ruda Obal 0 : 2 . Domácí se vrátili do utkání naší hrubou chybou v obraně 1 : 2.  Na rozdíl dvou branek jsme odskočili v 72´, kdy krásnou střelou z velkého vápna upravil na konečných  1: 3 Maxim Vaněček.

Za dnešní výkon chci vychválit všechny kluky , kteří  vystupovali jako sehraný tým a šli si za vítězstvím od první minuty až do konce.