IMG-20231029-WA0001
Vytvořeno:
Upraveno:

BOJKOVICE - KUNOVICE  2 : 3 (2 : 1 ) branky: 5´Matyáš Chovanec  1 : 0

9´Matyáš Chovanec  2 : 0

16´Svoboda Petr        2 : 1

65´Tvrdoň Michal       2 : 2

89´Beníček Lukáš      2 : 3

Na utkání v Bojkovicích jsme se velmi důkladně připravovali. Kluci věděli, co vše je ve hře. Bohužel vstup do utkání se nám nepovedl. V úvodu neproměnil vyloženou šanci Mates Vávra. Hned vzápětí domácí dvakrát udeřili a v 9´jsme prohrávali 2 : 0.

Po těžkém K.O. nás do utkání vrátil v 16´Petr Svoboda 2 : 1. Ale stále nás trápila koncovka. Ještě v poločasové přestávce někteří hráči nevěřili tomu, co se stalo. Proto jsme se snažili kluky pozitivně povzbudit do druhé půle. Výsledek se dostavil, kluci nechali na hřišti úplně všechno. Dokázali svou neskutečnou bojovností a morální silou otočit nepříznivé skóre. Pomohly nám k tomu standartní situace. V 65´po rohovém kopu propadl míč až Michalovi Tvrdoňovi , který sám nevěděl jak balón uklidil do branky 2 : 2.Hráli jsme venku s úžasnými fanoušky v zádech , kteří nás hnali za 3 body. To se nakonec podařilo.

V 89´zahrával rohový kop Dalibor Petráš , který našel na zadní tyčce Lukáše Beníčka a ten nekompromisně zakončil 2 : 3.

Jde o vydřené vítězství ve velmi těžkém zápase. Celý mančaft zaslouží velké poděkování a můj obdiv. A dík patří i zraněným klukům , kteří nás podporovali z tribuny.

sestava: Soviš Jan, Beníček Lukáš, Tvrdoň Michal, Vagdal David, Basovník Lukáš, Vávra Matěj, Flek Matyáš, Obal Rudolf, Vaněček Maxim, Svoboda Petr, Prchlík Lukáš.

Na střídání: Bednařík Vojta, Čejka Pavel, Bahula Jan, Petráš Dalibor, Vlachynský Petr.