Dvojzápas žáků s Luhačovicemi

IMG-20240611-WA0001
Vytvořeno:
Upraveno:

Žáci hráli v sobotu své poslední domácí utkání a soupeřem jim byl celek Luhačovic. Starší žáci vyhráli 2:1 autorem obou branek byl Štěpán Krůza. Hrálo se vyrovnané utkání a kluci chtěli za každou cenu vyhrát což se jim nakonec podařilo.

Mladší žáci s celkem Luhačovic remizovali 4:4 o brankyu zaznamenali Eliáš Fridrich 2 a nejlepší střelec mužstva Tomáš Lorenc 2.Po úvodní naši brance brance soupeř vyrovnal hru i skóre přesto jsme šli do přestávky znovu do vedení .V druhém poločase byl soupeř lepší a zaslouženě šel do vedení 3:2 a potom ještě 4:3.Kluci ,ale zabojovali nechtěli poslední domácí utkání prohrát a v závěrečném náporu se podařilo vyrovnat.Příští  sobotu se sezóna uzavře derby zápasem v Hluku.